راه های عبور از بلک لیست مخابرات

//راه های عبور از بلک لیست مخابرات

راه های عبور از بلک لیست مخابرات

به طور حتم تمام افرادی که از سامانه پیام کوتاه استفاده می کنند با کلمه لیست سیاه و یا بلک لیست آشنایی دارند.

شماره های لیست سیاه مخابرات همان شماره های مسدودی هستند که که از طرف گیرنده، پیامک تبلیغاتی مسدود شده است و تمایلی به دریافت اینگونه پیامکها ندارند.

با توجه به این موضوع اما برخی از کاربران تمایل دارند تا برای مشتریان ، کارمندان و …. اس ام اس ارسال کنند و این موضوع را نیز می دانند که آنها برای دریافت اینگونه پیامک ها رضایت دارند.

اکنون سوال اینجاست که چگونه می شود شماره تلفن یک شخص هم در لیست سیاه مخابرات باشد و هم بتواند از سامانه پیامک دریافتی داشته باشد؟

برای گذشتن از این لیست سیاه 2 راه حل وجود دارد ، اما قبل از انجام این راه حل ها، اولین شرط استفاده از این روش ها این است که شما تمایل به ارسال پیامک تبلیغاتی نداشته باشید و همچنین محتوای پیامک ارسالی شما خدماتی و صرفا جهت اطلاع رسانی باشد، به این دلیل که اگر از پیامک تبلیغاتی استفاده کنید، عواقب و مسئولیت آن برعهده مالک پنل پیامک می باشد.

راه اول :

راه اول ارسال پیامک به بلکلیست خدماتی کردن خطوط می باشد ،‌شرایط خدماتی کردن خط پیامکی را اپراتورها تعین میکنند و سامانه پیامک مکث وظیفه اطلاع رسانی آن را بر عهده دارد .

در صورتی که تمایل به خدماتی کردن شماره اختصاصی خود را داشته باشید ابتدا می بایست به صورت حقوقی اقدام کرده، به این دلیل که اپراتورها خطوط را به صورت حقیقی خدماتی نمی کنند و از شرایط اینکار داشتن کد اقتصادی و شناسه ملی و شماره ثبت الزامی می باشد.

 

راه دوم:

راه دوم خروج از بلک لیست مخابرات استفاده از خط خدماتی عمومی می باشد.

برعکس خدماتی کردن خطوط اختصاصی استفاده از خط خدماتی عمومی برای افراد حقیقی و حقوقی بلامانع می باشد.

 

جهت ارسال پیامک از این طریق باید ابتدا یک پنل از مکث پیامک تهیه کرده و سپس درخواست خط خدماتی عمومی کنید تا بصورت دستی به پنل شما اضافه شود. خطوط خدماتی عمومی هیچ هزینه اضافی ندارد و رایگان میباشد.

شماره خدماتی عمومی به علت استفاده چند کاربر دریافت پیامک ندارد و برای کسانی که دریافت پیامک برایشان اهمیت دارد کاربردی ندارد.

 

 

راه های عبور از بلک لیست مخابرات
4.8 (95.56%) 9 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۵:۱۸:۴۷ +۰۰:۰۰ آذر ۲۸ام, ۱۳۹۶|ارسال پیامک به بلک لیست|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

82 − = 77