با عرض سلام خدمت کاربران و دنبال کنندگان وبلاگ مکث اس ام اس

بعد از مدت طولانی که ارسالی در وبلاگ نداشتیم سعی کردیم با یک خبر خوش بروزرسانی مداوم وبلاگ مکث رو از سر بگیریم.

تعرفه ارسال 85ریال با مکث اس ام اس

بله درسته ارسال هر پیامک 85ریال! این همون تعرفه ارسالی هست که همه کاربران سامانه های پیامکی دنبالش هستند. بخصوص کاربرانی که رسال های انبوه زیاد دارند و حتی چند ریال کاهش تعرفه ارسال پیامک براشون در ارسالهای انبوه بزرگ میشه و میتونند صرفه جویی خوبی انجام بدهند و با هزینه کمتر تبلیغات و صدای خودشون رو به سمع و بصر مخاطبانشون برسانند.

مطمئنا این تعرفه بیشتر از همه نمایندگانی رو جذب خودش خواهد کرد که دنبال کمترین تعرفه ارسال کشور هستند تا در میدان رقابت راحت از رقبای خودشون پیشی بگیرن و مثل آب خوردن کاربر و نماینده زیر مجموعه برای خودشون جذب کنند. چون تعرفه ارسال پایین و تبلیغات و اطلاعرسانی ارزان و به صرفه مهمترین پارامتر در انتخاب و خرید پنل اس ام اس میباشد و هر کس در بین ارائه دهندگان مختلف این تعرفه را انتخاب خواهد کرد. فرض کنید تعرفه کاربری را روی 17 تومن ست کنید در اینصورت 50% مبلغ واریزی وی جهت خرید اعتبار سود خالص شما خواهد.

افزايش تعرفه ارسال پيامك انبوه و تبليغاتي از دي ما 93
>

برای همه اینها کافیه با سامانه پیام کوتاه مکث همراه باشید.

مکث اس ام اس با خرید اعتبار بالا از اپراتورها توانسته به کمترین تعرفه ارسال پیامک برسه و این تعرفه را در اختیار کاربران و نمایندگان خود نیز قرار داده است و نمایندگانی که سرویسی با این تعرفه از ما تهیه کرده اند میتوانند در ازای مبلغ دلخواه همین تعرفه رو در اختیار کاربران و نمایندگانشون قرار بدهند و بدین ترتیب بزودی این تعرفه در زیرمجموعه مکث در سطح کشور فراگیر خواهد شد.