انتخاب بهترین پنل اس ام اس

//انتخاب بهترین پنل اس ام اس

انتخاب بهترین پنل اس ام اس

امروزه شرکت های مختلف و متفاوتی در زمینه فروش پنل پیامکی و اعطای نمایندگی های مستقل فعالیت دارند اما یکی از مشکلاتی که در این زمینه برا ی نیاز مندان این سرویس ها پیش می اید انتخاب یک سرویس مطمئن و رضایت بخش از هر نظر میباشد .

معمولا در خرید هر نوع سرویس و یا کالایی اولین موردی که توجه میشود قیمت ان میباشد و کمتر اتفاق می افتد که خریدار یا مشتری صاحب کالا یا سرویس را در خرید مد نظر داشته باشد چون بر این باورند که فروشنده هیچ ارتباطی به کیفیت کالا و خدماتی که پس از فروش اتفاق خواهد افتاد ندارد.ولی نکته ای که در خرید سرویس پیام کوتاه یا پنل اس ام اس وجود دارد توجه به خود ارائه دهنده سرویس میباشد .

در این مورد انتخاب سرویس دهنده مناسب حتی از خود سرویس هم مهم تر است چه بسا افرادی که بهترین نوع پنل را انتخاب و تهیه کرده اند ولی به دلیل پشتیبانی ضعیف سرویس دهنده نتوانستند در مقابل هزینه پرداختی خود حتی از پنجاه درصد خدمات هم استفاده کنند.پس در انتخاب پنل اس ام اس مهم ترین نکته توجه به همه جوانب سرویس از جمله شرکت ارائه دهنده سرویس و امکانات و تعرفه سرویس ها میباشد.

تمامی افراد بدون شک هنگامی که تصمیم به خرید یک سرویس یا کالای مورد نیاز خود میکنند در ذهن مقایسه های فراوانی از خدمات شرکت های مختلف انجام می دهند و بسیار پیش میاید که مشکلاتی هم در این مورد پیش بیاید و افراد نمی توانند انتخاب صحیح و رضایت بخشی انجام دهند.در این مقاله قصد داریم با این مقدمه به معرفی چند مورد از مهم ترین مواردی که باید در انتخاب یک سامانه پیامکی خوب توجه شود بپردازیم.

مهم ترین ملاک های انتخاب بهترین سامانه پیام کوتاه:

یکی از مهم ترین عواملی که مارا در انتخاب صحیح پنل اس ام اس مورد نظر خود دچار تردید میکندتوجه به انتخاب دیگران و دور شدن از ملاک های انتخابی خود میباشد.سعی کنید به هیچ وجه به انتخاب دیگران توجه نکنید مگر این که مطمئن شوید که ان ها هم ملاک های انتخاب مشابهی دارندو سرویس انتخابی خود را تهیه کرده و راضی هستند.

قبل از انتخاب سامانه پیامکی حتما شرایط واگذاری پنل های اس ام اس و قوانینی که خود سرویس دهندگان ارائه میدهند را بررسی کنید.شما حتما باید بدانید بعد از پرداخت هزینه چه خدماتی را دریافت خواهید کرد.سرویس دهنده ای که قوانینی برای سرویس های خود تعیین نکرده است مسلما به کاربران و اینده پنل های خود توجه ندارد.

هرگز فریب سرویس های رایگان را نخورید قبل از انتخاب سرویس رایگان حتما به سرویس دهنده و اعتبار شرکت از نظر نماد الکترونیکی و یا موارد مهم دیگر توجه کنید.تا در دام شرکت ها و سرویس های کلاهبردار نیفتید.

لیست امکانات موجود در سایت های مختلف و جاهای دیگر ملاک انتخاب کامل نیست. بعد ازاطمینان از این که امکانات یک سرویس دهنده مناسب نیازمندی های شماست، از سرویس دهنده بخواهید که نسخه نمایشی یا دموی نرم افزار را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به راحتی امکانات ، زبان ،ابزارات ومحیط کاربری ان را با دیگر سامانه ها مقایسه و نحوه استفاده از ان را ببینید.

سعی کنید سامانه ای را انتخاب کنید که حداقل دو درگاه پرداخت انلاین داشته باشد تا در مواقعی که نیاز هست حداقل یکی از درگاه ها فعال باشد.شما با یک تماس با مرکز پیام بانک مربوطه به اسانی میتوانید اطلاعات صاحب حساب را استعلام کنید پس دارا بودن درگاه پرداخت و پایانه فروش مجازی برای یک سامانه پیام کوتاه دلیل محکمی از معتبر بودن ان میباشد .

بعد از مطمئن شدن از امکانات و محیط کاربری مناسب یک سرویس, نوبت به پشتیبانی سرویس دهنده از کاربر خود می رسد.وجود عوامل مجرب و مسلط به کار با سامانه و در دسترس بودن ان ها از فاکتور های مهم در انتخاب پنل اس ام اس مناسب میباشد.چون پشتیبانی 24 ساعته نشان از ارزشمند بودن کاربران برای سرویس دهنده میباشد.پشتیبانی با موبایل اگر چه در وهله ی اول جالب به نظر میرسد ولی به دلیل برخی مشکلات مانند خاموش بودن تلفن همراه و یا در دسترس نبودن ومحدود بودن به یک نفر چندان مناسب نیست

بهتر است بدانید سامانه های تحت وب بهتر از سامانه های تحت ویندوز میباشد.این نکته را هم هنگام خرید حتما از سرویس دهنده سوال کنید.

مرحله بعدی بعد از تایید صلاحیت یک سامانه ارسال اس ام اس توجه به هزینه دریافت و فعال سازی سرویس و همچنین تعرفه ارسال پیامک در ان میباشد.یک فرد عاقل با دیدن یک پنل ارزان قیمت به زودی جذب ان نشده و با دیدن قیمت نسبتا بالا تر از دریافت خدمات یک سرویس دهنده منصرف نمیشود.امکانات را دقیق با هم مقایسه و هزینه فعالسازی را با توجه به ان بسنجید .

هزینه ارسال پیام کوتاه یک هزینه جاری است از این رو تعرفه ارسال پیامک در تعداد بالا روی هزینه ها تاثیر زیادی دارد.برای مقایسه تعرفه ابتدا متوسط تعداد پیامکی که در هر ماه ارسال خواهید کرد برآورد کرده و بر اساس آن تعرفه ای که سرویس دهنده ها تعیین کرده اند را مقایسه کنید.

معمولا سرویس دهندگان پنل را تا مدت مشخصی واگذار میکنند زیرا پشتیبانی مستمر از کاربران و مشتریان یک سامانه پیامکی و هم چنین به روزرسانی ان برای سرویس دهندگان ایجاد هزینه میکند پس حتما قبل از خرید به تاریخ انقضای پنل و هزینه های تمدید ان توجه حاصل فرمایید.فریب سامانه هایی که تاریخ انقضا ندارند و بصورت دائمی در اختیار شما قرار میگیرند را نخورید این گونه سرویس دهندگان به احتمال زیاد قصد بروز رسانی خدمات خود را ندارن

در انتخاب سامانه ارسال اس ام اس به تعداد خطوط رایگان ارائه شده توسط سرویس دهنده برای کاربران توجه کنید .و همچنین خوب است به حق حداقل میزان شارژ توسط کاربران ویا شارژ هذیه ای هم که در اختیار کاربران قرار میگیرد نیز در مراحل ثانویه توجه کنید.

پشتیبانی از تمامی اپراتور ها توسط سامانه فاکتور مهمی است که باید پیش از خرید از سرویس دهنده بپرسیده شود.اپراتور های فعال در حال حاضر 1000,2000,3000,50001,50002وخطوط ثابت تهران میباشند.بهتر است در مورد نحوه گزارش تحویل پیامک ها توسط اپراتور ها و زمان بروز رسانی ان ها نیز از سرویس دهنده سوال کنید.

یک سامانه خوب معمولا از تمامی اپراتور ها شماره عمومی کوتاه دارد پس بهتر است شماره های عمومی سامانه را بررسی کنید.و هم چنین داشتن شماره اختصاصی برای یک سامانه که هر پنلی معمولا با ان فعال می شود الزامی است که تعداد شماره های اختصاصی در خرید پنل اس ام اس مناسب مهم است.

بهتر است محیط کاربری هر سامانه طوری طراحی شده باشد که نیاز چندانی به تیم مدیریت ان نباشد و کاربر به اسانی و مستقل بتواند ان را مدیریت کند.

و در اخر هم پشتیبانی شبانه روزی از کاربران از ویژگی های مهم انتخاب یک پنل اس ام اس خوب میباشد پشتیبانی و پاسخ گویی در مکث اس ام اس به 4 روش صورت میگیرد شما میتوانید با ارسال ایمیل به ایمیل وبمستری شرکت مکث اس ام اس موجود در سایت, ارسال تیکت از طریق پنلی که در اختیار شما قرار دارد ,چت انلاین در خود سایت و هم چنین از طریق تماس تلفنی با دفتر مرکزی شرکت مکث اس ام اس همواره با پشتیبانی مکث اس ام اس در ارتباط باشید.
مکث اس ام اس یار و همراه شما در تمامی عرصه های بازار یابی و استفاده شما از پنل اس ام اس ارائه شده میباشد.

انتخاب بهترین پنل اس ام اس
4.9 (98.57%) 14 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۲-۲ ۱۰:۴۹:۱۵ +۰۰:۰۰ اسفند ۲۸ام, ۱۳۹۳|درباره پنل اس ام اس|۲ دیدگاه

درباره نویسنده:

۲ دیدگاه

  1. غزال طهماسبی دی ۲۷, ۱۳۹۶ at ۱۴:۳۵ پاسخ

    likeee

  2. […] مقالات گذشته در مورد خصوصیات بهترین پنل پیامک توضیحاتی ارائه شده است، در آن مقاله اشاره شده است که […]

دیدگاه خود را بنویسید

+ 42 = 48