ارسال اس ام اس از طریق دکل های مخابرات

/, درباره پنل اس ام اس/ارسال اس ام اس از طریق دکل های مخابرات

ارسال اس ام اس از طریق دکل های مخابرات

در این مقاله می خواهیم به ارسال پیامک از طریق دکل های مخابراتی اشاره کنیم، شما می توانید از طریق دکل های مخابراتی پیام کوتاه ارسال کنید، البته هر پیامکی که شما ارسال می کنید از طریق دکل های مخابراتی ارسال می شوند و به تلفن همراه مخاطبین می رسند.

اکنون سوالی که مطرح می شود این است که آیا شما می دانید این دکل های مخابراتی و یا همان BTS چه چیزی هستند و چگونه می توانید با استفاده از این دکل ها ارسال اس ام اس داشته باشید؟

دکل های مخابراتی و یا همان BTS به آنتن های مخابراتی گفته میشود که به طور مستقیم با تلفن های همراه در ارتباط هستند و برد مفید آنها می تواند بین 20 تا 60 کیلومتر باشد، البته مفیدترین برد آنها 20 کیلومتر می باشد و در تهران و برخی از شهرهای بزرگ مانند تبریز، اصفهان ، مشهد و….فعال می باشد اما این محدوده کمتر می باشد و این علت بخاطر وجود مشترکین بیشتر و ساختمان ها و موانع بیشتر می باشد.

هنگامی که شما یک دستور ارسال پیامک در سامانه پیام کوتاه می دهید، پیامک شما از طریق سرورها به دکل های مخابراتی و سپس به تلفن همراه می رسند.

اما نکته مهمی که در این مورد وجود دارد این است که ، اگر بخواهید بر اساس دکل های مخابراتی یا BTS ارسال اس ام اس داشته باشید باید مواردی را انجام دهید که در ادامه مقاله به آن می پردازیم.

هنگامی که شما پیام کوتاه را بر اساس دکل های مخابراتی ارسال می کنید، پیامک شما به دست کسانی می  رسد که تلفن همراه آنها در محدوده آن دکل مخابراتی قرار دارد، به طور حتم شما دوست دارید که پیامک خود را به محدوده ای از محله ارسال کنید و می خواهید افرادی که در آن محله قرار دارند پیامک شما را دریافت کنند.

در حال حاضر این امکان فقط توسط شرکت ایرانسل  و دکل های ایرانسل انجام می پذیرد.

ارسال اس ام اس از طریق دکل های مخابرات
4.8 (96.67%) 6 votes
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۸-۱-۳۱ ۱۴:۰۱:۳۱ +۰۰:۰۰ فروردین ۳۰ام, ۱۳۹۷|امكانات پنل اس ام اس, درباره پنل اس ام اس|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

6 + 1 =