0
0
2
0
روز
2
2
ساعت
4
5
دقیقه
1
2
ثانیه

آموزش ماژول ارسال پیامک از روی نقشه گوگل

در این مطلب میخواهیم نحوه ارسال پیامک با استفاده از ماژول ارسال پیامک از روی نقشه گوگل را توضیح دهیم.

اگر شما قصد ارسال پیامک منطقه ای را دارید و کاربر سامانه پیامک مکث هستید،  به شما پیشنهاد می کنیم تا از ماژول ارسال از روی نقشه ی گوگل استفاده کنید.

ارسال پیامک از روی نقشه ی گوگل، برای کاربرانی که اطلاعات دقیقی از کدپستی مناطق مد نظرشان را جهت ارسال پیامک نداشته باشند،‌ مناسب می باشد.

برای این کار تنها کافیست تا وارد پنل پیامک مکث شده و در قسمت ارسال از روی نقشه کلیک کنید.

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید نقشه امکان تغییر شهر ها میسر می باشد  و لازم به ذکر است که اگر شهر مورد نظر شما در این لیست مشاهده نشود میتوانید تا زمان تکمیل بانک اطلاعاتی ماژول ارسال از روی نقشه ی گوگل، از ماژول ارسال بر اساس کد شهر و کدپستی استفاده نمائید.

دقت کنید، مناطقی که با خط سیاه تفکیک نشده اند شامل مناطق قابل انتخاب نبوده و تنها مناطقی که با خطوط سیاه رنگ بر روی نقشه هستند تحت پوشش می باشند.

می توانید با کلیک بر روی شهر و یا قسمت مورد نظر خود، آن بخش را جهت ارسال پیامک انتخاب نمائید.

ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک از روی نقشه

 

با انتخاب هر منطقه تعداد شماره های موجود اپراتور همراه اول و ایرانسل در آن منطقه نمایش داده میشود ، به طور مثال در تصویر پایین منطقه انتخابی تعداد ۱۷۸۷ شماره ی تلفن همراه برای همراه اول و ۱۱۰۸ عدد نیز شماره ایرانسل موجود می باشد.

اگر قصد ارسال به همراه اول دارید روی دکمه مربوطه, و برای ایرانس نیز روی دکمه ایرانسل کلیک کنید تا فعال شود. با این کار فیلد اول بصورت خودکار پر میشود و شما در فیلد از عدد یک و در فیلد به تعداد دلخواه برای ارسال مثلا تعداد کل ۱۷۸۷ برای همراه اول و یا ۱۱۰۸ برای ایرانسل را وارد میکیند.

ارسال پیامک از روی نقشه

ارسال پیامک از روی نقشه

شما می توانید بر اساس نیاز و یا هدفتان تعداد پیامک های مد نظر خود را انتخاب کنید و در فیلد تعداد پیامک آن را وارد کنید، همچنین دقت نمائید تا تعداد پیامک های انتخابی شما با میزان شارژ پنل پیامک شما مطابقت داشته و بیشتر نباشد.

پس از وارد نمودن تعداد پیامک مورد نظرتان نحوه ی ارسال پیامک را باید انتخاب کنید.

ارسال پیامک تصادفی

ارسال پیامک بصورت تصادفی از کل شماره های منطقه ی انتخابی شما انجام میگردد ، به طور مثال از ۵۰۰۰ شماره موجود در منطقه مورد نظر  شما تعداد ۱۰۰۰ شماره را بصورت تصادفی از بانک شماره های اپراتور همراه اول و یا ۱۰۰۰ شماره از بانک شماره های اپراتور ایرانسل انتخاب می کنید و ارسال را انجام می دهید.

ارسال پیامک ترتیبی

در صورتی که قصد ارسال پیامک طی چند مرحله به کل شماره های بانک اطلاعاتی منطقه ی مورد نظر را دارید می توانید جهت جلوگیری از ارسال پیامک به شماره های ارسالی قبلی تان ( شماره ی تکراری) از ارسال به صورت ترتیبی استفاده کنید.

پس از مشخص کردن نحوه ی ارسال گزینه ی افزودن به لیست را انتخاب کنید و در صورتی که به منطقه ی دیگری قصد ارسال پیامک دارید منطقه ی مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی گزینه تایید و مرحله بعد کلیک کنید.

پس از طی کردن این مراحل میتوانید متن مورد نظر خود را وارد کنید و زمان و خط مورد نظر جهت ارسال پیامک انبوه را انتخاب کرده و پیامک را ارسال نمائید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...Loading...
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

61 + = 69