ارسال پیامک تکی و گروهی و نظیر به نظیر

//ارسال پیامک تکی و گروهی و نظیر به نظیر

ارسال پیامک تکی و گروهی و نظیر به نظیر

 

ارسال پیامک به شماره های وارد شده:

سامانه پیام کوتاه یک وسیله صرفا برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی و یا اس ام اس انبوه نیست. پنل اس ام اس در کنار ابزارهای ارسال پیامک های تبلیغاتی و پیامک انبوه امکان ارسال اس ام اس گروهی و تکی به شماره های معلوم وارد شده را نیز دارد.

 

ارسال اس ام اس گروهی

 

ارسال پیامک تکی:

شما در این سامانه پیامکی میتوانید در هر بار ارسال حتی فقط و فقط به یک شماره پیامک ارسال کنید و ما به شما هیچ محدودیتی در مورد تعداد پیامک در هر بار ارسال اعمال نمیکنیم و قادر هستید یک شماره را وارد کنید یا از لیست مخاطبین وارد کنید متن پیامک را بنویسید و ارسال کنید.

* لازم به ذکر است که تمام ارسال های پیامک ازجمله تکی / گروهی / تبلیغاتی و انبوه و … قابلیت ارسال زماندار را دارند. یعنی شما پیامک یا پیامک هار را به یک زمان در آینده (حتی سال بعد) زمانبندی میکنید  و سامانه آنها را در وقت تنظیم شده ارسال خواهد کرد. اگر هم بعدا پشیمان  شدید قادرید با حذف آنها از ارسالشان جلوگیری کرده و هزینه را آنی بازگزدانید.

ارسال پیامک گروهی:

با استفاده از امکانات دفترتلفن سامانه براحتی میتوانید شماره موبایل ها یا حتی شماره های موجود در گوشی موبایلتان را وارد مخاطبین نموده و در آنجا مخاطبین را گروه بندی کنید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد  ماژول دفتر تلفن در پنل اس ام اس را بخوانید.

در قسمت ارسال پیامک گروهی یک یا چند گروه ار گروه های که در ماژول مخاطبین دسته بندی کرده ای را وارد کنید و متن پیامک را بنویسید و ارسال کنید. به همین راحتی و به همین سرعت

ارسال پیامک از فایل:

اگر یک فایل متنی دارید که پر از مطلب است و در کنار این نوشته ها شماره موبایل های هدف هم موجود هستند ولی وقت ندارید تا آنها را تک تک ذخیره کنید یا وارد کنید نیازی به ویرایش فایل نیست. همان فایل متنی درهم را از این قسمت وارد سامانه کنید. سیستم بطور هوشمند شماره های معتبر را شناسایی میکند و بدون اتلاف وقت میتوانید ارسالتان را انجام دهید.

ارسال نظیر به نظیر:

 

ارسال پیامک نظیر به نظیر

 

نام های دیگر آن: ارسال تک به تک و ارسال متقابل است و در این نوع ارسال میتوانید با وارد کردن یک فایل با فرمت اکسل تظیم کنید که در یکبار ارسال به هر شماره متن متفاوت جداگانه ارسال شود و در صورت داشتن چند خط در پنل به هر شماره از خط جداگانه ارسال شود. در فایل اکسل باید، ستون اول شماره فرستنده(پنل)، ستون دوم شماره گیرنده و ستون سوم حاوی متن ارسالی باشد. البته برای راهنمایی فایل نمونه در سامانه موجود است و میتونید آنرا دریافت و ویرایش کنید.

 

آرشیو پیامک های ارسالی:

همه ی پیام هایی که فرستاده اید در این بخش ذخیره میشوند و میتوانید از آنها آرشیو بگیرید. و جزئیات تمام پیام ها از جمله: فرستنده / تعداد مخاطب / تاریخ / وضیعیت ارسال / متن پیامک درج شده اند و میتوانید با توجه به این جزئیات پیامکی را جستجو و پیدا کنید و یا حذف کنید. از این وضعیت ارسال هر پیامک نیز قابل پیگیری هست که ببینید به گوشی رسیده است یا نه یا در کدام مرحله ارسال است.

آرشیو پیامک های دریافتی:

همانند ارسال ها پیامک های دریافتی نیز با جزئیاتی مثل: فرستنده / گیرنده / تاریخ / متن  دخیره شده اند و میتوانید از آنها آرشیو بگیرید. و به آنها پاسخ دهید و یا پاک کنید. (دریافت پیامک برای تمام پنل های سامانه پیام کوتاه مکث رایگان و بدون هزینه برای مشتری است)

 

پیامک های پرکاربرد:

در این بخش متن پیامک هایی که زیاد از آنها استفاده میکنید را ذخیره کنید تا در قسمت ارسال پیامک بدون تایپ مجدد براحتی آن متن را وارد کنید و ارسال کنید. این امکان شبیه Draft است ولی با این تفاوت که متن بعد از ارسال حذف نمیشود و در ارسال های بعدی هم قادرید دوباره از آن استفاده کنید.  مگر اینکه خودتان دستی حذف کرده باشید.

تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۷-۳-۳ ۱۸:۲۴:۲۱ +۰۰:۰۰ مرداد ۹ام, ۱۳۹۳|امكانات پنل اس ام اس مكث|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

+ 16 = 19