وبسرویس مکث API

//وبسرویس مکث API
وبسرویس مکث API ۱۳۹۷-۳-۳ ۱۸:۲۳:۵۹ +۰۰:۰۰

سرویس وب سامانه پیام کوتاه

API یا همان وبسرویس ارسال پیامک امکانی هست که وبمستران میتوانند بدون نیاز به وارد شدن به پنل کاربری پیامک از وبسایت خود برای ارسال پیامک استفاده کنند. برای این استفاده وبمستران باید کدهای ارسال اس ام اس را بر اساس مستندات وبسرویس سامانه پیامکی مکث که در لینکهای زیر قابل دانلود میباشند بنویسند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در اخرین بروزسانی تاریخ 96/11 موارد به شرح زیر اضافه گردید :

  1. دریافت شماره های ارسالی
  2. دریافت اخبار سامانه
  3. ارسال منطقه ای کشوری و ملزومات آن برای ارسال

جهت دسترسی مستقیم و بروز به این مستندات میتوانید با شناسه کاربری رمز عبور demo وارد سامانه شماره1 شده و به منوی خدمات وب سرویس مراجعه کنید.

 


وبسرویس ارسال سریع خط خدماتی عمومی

سامانه پیام کوتاه مکث برای اولین بار وبسرویس ویژه برای خطوط خدماتی عمومی ارایه کرده است تا بدون تاخیر و بصورت لحظه ای با خطوط خدماتی عمومی 100020400 و 5000125475 اقدام به ارسال پیامک های اطلاع رسانی مانند کدهای تایید و اطلاعیه های پرداخت و ثبت نام و … را به مخاطبین خود ارسال کنید.

در این وبسرویس از الگوهای ارسال خاصی استفاده میشود و بدون اینکه پیامک در لیست انتظار بررسی (تایید/رد) قرار گیرد، بلافاصله ارسال و روی گوشی مخاطب دریافت میشود.

الگوها: دانلود الگوها

راهنمای استفاده از الکوها: دانلود راهنما

در صورتی که الگوی دیگری مدنظر دارید، از طریق تیکت پشتیبانی اعلام فرمایید تا اضافه شود.

 


ارسال پیامک از طریق url

طریقه استفاده به شرح زیر می باشد :

شماره خط اختصاصی = from
شماره موبایل کاربر = to
پیام متن = msg
نام کاربری = uname
کلمه عبور = Pass

http://sms.ippanel.co/class/sms/webservice/send_url.php?from=fromnumber&to=yourtdestnumber&msg=yourmsg&uname=youruname&pass=yourpass