وبلاگ

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

ارسال پیام کوتاه به بلکلیست یک معضلی است که بیشتر افراد هنگام ارسال پیامک با آن دست و پنجه نرم میکنند.

همانطور که می دانید ارسال پیام کوتاه انبوه به دو صورت انجام میگیرد که یک روش ارسال با خطوط مجازی و دیگری ارسال با خطوط واقعی و یا همان سیم کارتی می باشد.

خطوط مجازی با سرشاخه های ۱۰۰۰ ،‌۲۰۰۰ ،‌۳۰۰۰ ،‌۵۰۰۰ ، ۰۲۱ و ۰۲۶ هستند که از سرعت ارسال بالایی برخوردار می باشند.

خطوط واقعی نیز همان سیم کارت ها هستند که کاربران بوسیله آن می توانند پیام خود را ارسال کنند ، اما با توجه به اینکه  بسیاری از افراد در لیست سیاه مخابراتی هستند و پیامک های تبلیغاتی را دریافت نمیکنند ، به همین جهت خطوط مجازی جهت ارسال به خطوط لیست سیاه بایستی به حالت خدماتی دربیایند و از حالت تبلیغاتی خارج شوند که این عملیات یک روند اداری نسبتا طولانی مدت و سختی را در پیش […]

نظم دادن به آخر سال با اس ام اس

هر ساله در ایام نزدیک به سال نو همه افراد در حال تدارک شرایط و لوازم مربوط به تحویل سال جدید هستند، خریدها ،‌تماس های تبریک و انجام امور عقب افتاده و یا باقیمانده کارها در این زمان از سال ، بیشتر از کل سال می باشد.

حجم کارها و زمان کوتاه کاری و دغدغه های سال نو باعث می شود تا اغلب برخی از امور که حتی ممکن است بسیار مهم و ضروری باشند فراموش شوند و به صورت کامل انجام نگیرند.

می توان از راه های بسیاری برای نظم دهی به حجم انبوه کارهای آخر سال استفاده کرد از قبیل نوشتن یادداشت ، اعلام کارها از طرف مدیران، نوت های زماندار و….. ، اما هر یک از این روش ها می تواند ضعف هایی نیز به همراه داشته باشد.

یکی از متدهایی که می توان به عنوان پیشنهاد ارائه داد ارسال پیام های کوتاه یادآوری و یا زمان دار می باشد.

ارسال پیام […]

بازریابی با پیامک انبوه برای خرده فروشان

با توجه به اینکه تعداد افراد حاضر در بازار خرده فروشان روز به روز افزایش می یابد، بیزنس ها با رقابت سخت روزانه روبرو هستند.

برقراری رابطه قوی و مستحکم بین بیزنس و مشتری میتواند خود یک کلید دستیابی به اهدافی باشد که برای رونق به یک کسب و کار موفق و سودآور در نظر گرفته شده است.

بنا بر تحقیقات مرتبط با عملکرد بازاریابی پیامک انبوه، مشتریان بعد از دریافت و خواندن پیامک ها بر روی تلفن همراه خود، بیشتر تمایل به انجام خرید پیدا می کنند و برقراری ارتباط با مشتریان به صورت مرتب کلید موفقیت در کسب و کار می باشد.

اکنون برقراری ارتباط با موبایل یک بخش جدا نشدنی از روند خرید مشتریان می باشد، بازاریابی پیام کوتاه انبوه با توجه به درصد بالای خوانش پیامک ها ظرف سه دقیقه پس از ارسال ، یک راه قوی و موثر برای رساندن مستقیم پیام خود به مشتریان می باشد.

تعداد ابزارهای […]

چگونه بهترین پیامک تخفیف محصولات خود را خلق کنیم؟

در این مقاله ما چند دستورالعمل ساده را برای ایجاد و ارسال پیامک تبلیغاتی موفق برای تخفیفات محصولات را برای شما ارائه می کنیم.

به طور مثال تخفیفات پایان سال یک فروشگاه لباس را برای شما معرفی می کنیم.
معرفی کسب و کار
اقدام اولی که شما در این راستا باید انجام دهید این است که کسب و کار خود یعنی نام فروشگاه را برای مخاطبین معرفی کنید.

به طور مثال پیامک تبلیغاتی ارسال کرده اید و در آن نامی از صاحب پیامک را اشاره نکرده اید، این مسئله در ظاهر ممکن است که مسئله ای ساده  باشد اما این موضوع یک ضعف بزرگ برای تبلیغات کسب و کار شما به حساب می آید.
برتری پیشنهاد ارائه شده از طرف شما
قدم دوم اضافه کردن مطلب مفید در رابطه با موضوع پیامک ارسالی می باشد، بهترین مطلبی که شما می توانید در ابتدای پیامک تبلیغاتی با موضوع تخفیف فروشگاه خود را بیاورید، مشخص کردن میزان تخفیفات […]

مدیریت گروه مخاطبان از طریق پیامک انبوه

به چند علت می توان گفت که ارسال پیام کوتاه انبوه بهترین روش برای ارتباط با گروه های مختلف مخاطبین می باشد. در این مطلب به این دلایل می پردازیم.

استفاده از پیام کوتاه برای ارتباطات گروهی بسیار ایده آل است ، پیام کوتاه به علت مقرون به صرفه و سریع و در دسترس بودن ما را قادر می سازد تا با یک روش ساده و مستقیم با گروه های گوناگون مخاطب تعامل داشته باشیم.

از سرویس پنل پیامک برای تبلیغ رویدادها ،‌اطلاع رسانی و تغییرات زمانی لحظه آخر میتوان استفاده کرد ، پیامک می تواند به ارتباط بهتر بین هر گروه از مخاطبان کمک کند.

چند دلیل وجود دارد که چرا پیامک انبوه تا این اندازه برای برقراری ارتباطات بین گروه های مخاطبین مناسب است ، در ادامه به این دلایل می پردازیم.
در دسترس بودن
پیام کوتاه با فاصله زیاد قابل دسترس ترین روش ارتباط الکترونیکی می باشد ، شما برای استفاده از […]

دلایلی که ارسال پیامک باید زماندار باشند

با استفاده از پنل اس ام اس و ماژول ارسال زماندار ، به شما اجازه می دهند که برای ارسال پیامک هایتان برنامه ریزی کنید و زمانتان را با کمپین بازاریابی پیامکی بیازمایید و در دسترس داشته باشید.

زندگی و کار پرمشغله است و مسائل عادت دارند در دقیقه آخر پدیدار شوند و شما و برنامه هایتان را به هم بریزند.بوسیله ماژول ارسال زمانبندی ، این ترسها و نگرانی ها از بین خواهند رفت.

زمانبندی کردن روزانه ، هفتگی و یا ماهانه پیامک ها حقیقتا می تواند به شما کمک کند که کار خود را برنامه ریزی کنید.

در این مقاله به چند مورد از دلایلی که چرا شما باید ارسال هایتان را زمانبندی کنید، اشاره می کنیم.
از لیست خط بزنید
اصولا همه ما کارهای زیادی روی میز خود داریم و همینطور لیست فزاینده کارهای انجام نشده.

بنابراین زمانبندی کردن کمپین های تبلیغاتی شما به این معناست که شما به طرزی تاثیرگذار میتواید آن را […]

مزایای بازاریابی پیامکی برای خیاطان

با توجه به فرا رسیدن سال نو ، خیاطان در سرتاسر کشور سرشان شلوغ خواهد شد.

با در نظر گرفتن اینکه در بسیاری از مکان ها کت وشلوار رسمی به عنوان لباس عید پذیرفته شده است، خرید کت و شلوار به یک گزینه ی پرطرفدار در بین آقایان شناخته شده است و بیشتر مشتریان در فکر سفارش کت و شلوارهای جدید خود می باشند ، بازاریابی پیامکی در این راه می تواند به خیاطان کمک شایانی داشته باشد.
استراتژی بازاریابی پیامکی برای خیاطان
مدل های محبوب
با توجه به نزدیک شدن به سال نو ،بازاریابی اس ام اسی یکی از روش های عالی برای آگاه ساختن مشتریان از مدل های جدید می باشد.

میتوانید با استفاده از ارسال پیامک، لینک های سایت اصلی مدل های جدید را برایشان ارسال کنید، بنابراین به راحتی مشتریان امکان بررسی مدل های جدید را خواهند داشت.

توجه داشته باشید که پیامک را در اوقات مناسب برای مشتریان ارسال کنید.
تایید رزرو
بعد […]

چند دلیل برای اینکه چرا پنل پیامک ، فروش بیشتری را برای شما ایجاد میکند؟

یقینا شما و همکارانتان در زمینه تجارتتان سرتان شلوغ است و همینطور زمان برای شما و مشتریان شما بسیار مهم و با ارزش می باشد.

پنل پیامک راه جدیدی را برای شما فراهم میکند تا از این طریق با مشتریان خود در ارتباط باشید و همچنین بتوانید چشم اندازهای مرتبط با کسب و کارتان را نیز دریابید.

محبوب ترین و با صرفه ترین راه در این امر استفاده از پنل پیام کوتاه و امکانات آن میباشد که به مشتریان شما این امکان را می دهد که بر اساس برنامه زمانی خود با شما در ارتباط باشند و با تعداد کاراکتر مشخص حرفی پیامک ،‌اطلاعات مرتبط را در قالب های پیام های مختصر  آسان و کوتاه ارسال کنند.

همچنین علاوه بر این پیامک های ارسالی از طرف شما در ذهن آنها خواهد ماند و دیگر نیازی به درگیری با ایمیل ها نمی شوند. همانطور که میدانید بیشتر افرادی که هشدار رسیدن پیامک بر روی […]

ارائه کد هدیه با پنل پیام کوتاه

در این مقاله میخواهیم در مورد ارائه کد هدیه توسط پنل پیامک برای مشتریان و مخاطبان تجارت شما صحبت کنیم.

در این بخش ابتدا شما باید یک تعداد کدهای تعریف شده را توسط فایل اکسل وارد سامانه پیام کوتاه کنید، در صورتی که کاربر و مخاطب یک عبارت خاص تعریف شده از جانب شما را به سامانه ارسال نماید، یکی از کدهای هدیه موجود در فایل اکسل برای کاربر ارسال می گردد.

هچنین در صورت ارسال عبارت(کلمه کلیدی) اشتباه و یا تکراری نیز متن تعیین شده برای مخاطب ارسال خواهد شد.

از این امکانات میتوان برای ارائه کد و یا بن تخفیف در مناسبت های خاص و…. استفاده کرد.

همینطور این بخش بیشتر برای شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی ، شرکت های تبلیغاتی و  یا شبیه ان با هدف تبلیغات و ارسال کد هدیه با پیامک استفاده کرد.

به عنوان مثال شما صاحب یک آموزشگاه موسیقی هستید و قصد دارید بعنوان هدیه پایان ترم […]

تجربه خرید از طریق پنل پیامک

پنل پیام کوتاه یک راه مناسب برای ارتقاء تجربه مشتریان در صنعت خرده فروشی می باشد ، در این مقاله درباره این موضوع صحبت می کنیم.

صنعت خرده فروشی یک فضای رقابتی است که نیازمند تلاش های بازاریابی منحصر بفرد و خدمات مشتریان عالی است، بسیاری از کسب وکارهای بزرگ برای پیشتازی در رقابت با رقبا ، سامانه اس ام اس را در استراتژی تجاری خود وارد کرده اند ، به این دلیل که میتوان از طریق پیامک یک ارتباط شخصی و مستقیم با مشتریان ایجاد کرد.

برا بدست آوردن اطمینان از اینکه پیام کوتاه شما به طور مستقیم به دست بازار هدف شما می رسد چه روشی بهتر از ارسال پیامک متنی ساده به تلفن همراه مخاطب وجود دارد.

در ادامه مطلب به چند روشی که خرده فروشان از پنل اس ام اس برای کسب و کار خود استفاده میکنند اشاره می نمائیم :
ارسال پیامک برای تبلیغات و بازاریابی
ارسال پیام کوتاه به […]