پنل پیام کوتاه کرمان

سامانه پیام کوتاه می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد از قبیل نظرسنجی، مسابقه، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس سن و جنسیت،‌ و…..

این موضوع را در نظر بگیرید که قصد ارسال پیامک انبوه برای استان کرمان را دارید، برای این کار نیاز است که شما برخی از امکانات پنل پیامک استان کرمان را در اختیار داشته باشید از قبیل ارسال با دفترچه تلفن،‌ارسال با کدپستی استان کرمان، ارسال از روی نقشه برای استان کرمان، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای استان کرمان، ارسال پیامک به مشاغل استان کرمان و…..

در این مقاله می خواهیم به سامانه اس ام اس استان کرمان و امکانات پنل پیامک برای استان کرمان و شهرستان های آن اشاره نمائیم.

ارسال پیامک برای اصناف کرمان

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای کرمان و شهرستان های آن ، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف کرمان می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس کرمان قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

 ارسال از روی نقشه گوگل برای کرمان

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال از روی نقشه برای کرمان و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه کرمان از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید.

شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل کرمان شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل جهت تبلیغات استفاده می شود.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای کرمان

یکی از امکانات سامانه اس ام اس کرمان بانک شماره موبایلکرمان بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد.

می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های کرمان استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف شهر کرمان که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر کرمان می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.

تبلیغات پنل پیامک مکثidth=
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

+ 23 = 28