پنل اس ام اس چه کاربردی برای پزشکان و مراکز پزشکی دارد؟

/, كاربرد های پنل اس ام اس, کاربرد پنل اس ام اس در مشاغل مختلف/پنل اس ام اس چه کاربردی برای پزشکان و مراکز پزشکی دارد؟

پنل اس ام اس چه کاربردی برای پزشکان و مراکز پزشکی دارد؟

ما تا به حال در وبلاگ مکث اس ام اس در مورد کاربرد سامانه پیامک در مشاغل مختلف صحبت کرده ایم. امروز میخواهم در مورد کاربرد پنل اس ام اس در مراکز پزشکی برایتان بگویم. استفاده از پنل برای منشی ها در مراکز پزشکی بسیار راحت بوده و منشی ها می توانند به آسانی با آن کار کنند و با بیماران ارتباط داشته باشند. پنل اس ام اس میتواند در کلینیک های پزشکی، دندان پزشکی، چشم پزشکی، مطب ها و… مورد استفاده قرار گیرد که در ادامه مفصل به آن خواهیم پرداخت…

راحتی ارتباط پزشک و بیمار

امروزه حتی به کرات شاهد این هستیم که به هنگام زمان ویزیت، تماس تلفنی از درمانگاه یا مطب گرفته می شود که این علاوه بر هزینه های زیاد، زمان زیادی را نیز می طلبد! اما شما با یک پنل اس ام اس براحتی میتوانید دفترچه تلفنی از بیماران ایجاد کنید و به راحتی با آنها در ارتباط باشید. بدین صورت می توانید رابطه صمیمی با بیماران ایجاد کنید و اعتماد آن ها را نیز جلب کنید.

پیامک یادآوری به بیماران

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردم، شما می توانید قبل از رسیدن وقت ویزیت بیمار، برای او یک پیامک ارسال کنید. این یکی از کاربرد های بسیار مهم پنل اس ام اس است که باعث راحتی کار منشی ها نیز می شود و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

اطلاع رسانی به بیمار

به عنوان مثال فرض کنید به هر دلیلی برایتان مشکلی پیش آمده که نمی توانید در مطب یا کلینیک حضور داشته باشید. براحتی می توانید به بیمارانی که آن روز قرار است ویزیتشان کنید، پیامک اطلاع رسانی بفرستید. یا فرض کنید مکان مطب تان تغییر پیدا کرده و شما براحتی می توانید توسط پیامک، آدرس مکان جدید را به مخاطبان خود اطلاع دهید.

ارسال تبلیغات پیامکی

شما میتوانید در حوزه بهداشت و سلامت به بیماران خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. البته باید مجوز رسمی برای انجام این کار را داشته باشید. شما می توانید با استفاده از پنل اس ام اس و تجارت پیامکی، مشتریان بیشتری جذب کنید و به یک برند شناخته شده تبدیل شوید.

کلام آخر…

امروزه بازاریابی پیامکی برای هر کسب و کاری کاربرد دارد که علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها و زمان باعث راحتی انجام کار ها نیز می شود. همچنین اعتماد مشتری را به خدمات یا محصولات شما بالا می برد. پزشکان و مراکز پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

امیدوارم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید 🙂

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...Loading...
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دانشجوی رشته نرم افزارم :) و بسی علاقه به شعر *_* همه با یار خوش و... من به غم یار خوشم...!

دیدگاه خود را بنویسید

85 − = 80