پنل اس ام اس همدان

سامانه پیام کوتاه می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد از قبیل نظرسنجی، مسابقه، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس سن و جنسیت،‌ و…..

این موضوع را در نظر بگیرید که قصد ارسال پیامک انبوه برای استان همدان را دارید، برای این کار نیاز است که شما برخی از امکانات پنل پیامک استان همدان را در اختیار داشته باشید از قبیل ارسال با دفترچه تلفن،‌ارسال با کدپستی استان همدان، ارسال از روی نقشه برای استان همدان، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای استان همدان، ارسال پیامک به مشاغل استان همدان و…..

در این مقاله می خواهیم به سامانه اس ام اس استان همدان و امکانات پنل پیامک برای استان همدان و شهرستان های آن اشاره نمائیم.

ارسال پیامک برای اصناف استان همدان

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان همدان و شهرستان های آن ، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف استان همدان می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان همدان قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

 ارسال از روی نقشه گوگل برای استان همدان

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال از روی نقشه برای استان همدان و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه استان همدان از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید.

شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل استان همدان شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل جهت تبلیغات استفاده می شود.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای استان همدان

یکی از امکانات سامانه اس ام اس استان همدان بانک شماره موبایل استان همدان بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد.

می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های استان همدان استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف استان همدان که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر همدان می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...Loading...
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

− 3 = 4