پنل اس ام اس مخابرات

پنل اس ام اس مخابرات

شاید تا به حال با کلمه ی پنل اس ام اس مخابرات مواجه شدید و دقیقا نمی دانید که پنل اس ام اس را چه شرکت هایی ارائه می دهند؟ آیا مخابرات خود پیامک های تبلیغاتی و انبوه را ارسال می کند؟ آیا برای اینکه پنل اس ام اس داشته باشیم و پیامک ارسال کنیم، باید به شرکت های دیگری مراجعه کنیم؟

امروز میخواهم به صورت مختصر توضیحی در این مورد به شما بدهم، پس در ادامه با ما همراه شوید.

پنل پیامکی مخابرات و شرکت های اپراتور پیامکی

قبل از اینکه برویم سر اصل مطلب باید خدمتتان عرض کنم که در اصل این مخابرات نیست که پیامک های تبلغیاتی ارسال می کند بلکه اپراتور های ایرانسل و همراه اول پیامک های تبلیغاتی و انبوه ارسال می کنند و درضمن این اپراتورها، با افراد و شرکت های خصوصی کار نمی کنند. در این زمینه شرکت های خاصی مانند رهیاب (اپراتور ۵۰۰۰ و ۱۰۰۰)، آتیه (۲۰۰۰)، مگفا (اپراتور ۳۰۰۰)، آسانک (اپراتور خط ثابت) همکاری و مشارکت دارند که به این نوع شرکت ها شرکت های اپراتور پیامکی می گویند.

سامانه پیامک مخابرات یا پنل اس ام اس

همانطور که می دانید، پنل اس ام اس را شرکت های خصوصی ارائه می دهند و مخابرات یا شرکت های اپراتور پیامکی، ارائه دهنده پنل اس ام اس و خدمات مربوط به آن نیستند. به عنوان مثال مکث اس ام اس کارگزار مستقیم اپراتورهای پیامکی می باشد و از طریق ما بدون واسطه ی اضافی می توانید ارسال پیامک مستقیم و با صرفه انجام دهید. بنابراین کسانی که دنبال پنل پیامک مخابرات یا پنل اس ام اس مخابرات هستند، مجبورند که به کارگزار های اپراتور های پیامکی مراجعه کنند.

جمع بندی

همانطور که گفته شد شرکت مخابرات پیامک های تبلیغاتی یا انبوه ارسال نمی کند و در واقع خود شما هستید که به صورت غیر مستقیم و با خرید پنل اس ام اس از کارگزاران اپراتور های پیامکی مانند مکث اس ام اس، ارسال هدفمند خود را انجام می دهید. متن پیامکی تدوین می کنید و خط ارسالی تهیه می کنید و بدین صورت تبلیغات پیامکی یا خدمات و اطلاع رسانی های پیامکی را انجام می دهید.

امیدوارم که توانسته باشیم تا به حال شما را از ارائه خدمات راضی نگه داریم. پشتبان های آنلاین ما به سوال های شما جواب خواهند داد و شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد. بی صبرانه منتظر دیدگاه های شما هستم! 🙂

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...Loading...
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس
توسط | ۱۳۹۷-۵-۲۱ ۱۴:۱۵:۱۰ +۰۰:۰۰ مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۷|تبليغات پيامکی, درباره پنل اس ام اس|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دانشجوی رشته نرم افزارم :) و بسی علاقه به شعر *_* همه با یار خوش و... من به غم یار خوشم...!

دیدگاه خود را بنویسید

+ 34 = 42