وبسرویس سامانه پیام کوتاه سفید

وبسرویس سامانه پیام کوتاه سفید

ما در مطالب قبلی در مورد پنل پیامک سفید و کاربرد آن صحبت ها کرده ایم! همانطور که در مطالب قبلی هم اشاره شد، خط خدماتی که برای پنل اس ام اس سفید مورد استفاده قرار می گیرد؛ برای وب سرویس هم کاربرد دارد.

حالت عادی وب سرویس بدین گونه می باشد که زمانی که شما متن پیامکی را ارسال می کنید در صف تایید قرار می گیرد که در این صف با توجه به تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی بودن متن، پیامک ها تایید یا رد می شوند.

با قرار گرفتن پیامک ها در صف تایید ممکن است مدت زمانی طول بکشد تا آنها تایید شوند. اما راه چاره چیست؟ چگونه می توان پیامک ها را بدون اینکه با ۲ یا ۳ دقیقه تاخیر ارسال شوند، به راحتی و به صورت آنی ارسال کرد؟

وبسرویس ارسال سریع پیامک سفید

در این راهکار شما بدون لحظه ای تاخیر، به صورت آنی پیامک های اطلاع رسانی مانند کد فعالسازی، اطلاعیه های ثبت نام، خرید، پرداخت و … را می توانید ارسال کنید.

شما الگوی متن پیامکی خود را با مشخص کردن متغیر ها، که محدودیتی در ارسال متغیر ها وجود ندارد، برای ما ارسال می کنید و واحد فنی ما این الگو را در وبسرویس تعریف کرده و یک کد آیدی عددی به آن اختصاص می دهد و از این پس شما در هر بار ارسال این متن در وبسرویس بدون لحظه ای معطلی پیامک خود را ارسال می کنید.

به عنوان مثال شما متنی به این گونه و با متغیرهایی (بدون محدودیت)  برای ما ارسال می کنید :

اطلاعات یکبار مصرف ورود به سایت :
نام کاربری : %username%
کلمه عبور : %password%

متغیر های شما مابین علامت % تعریف می شود و واحد فنی ما این متغیر ها را در وبسرویس وارد می کند. سپس همانطور که در بالا گفته شد، یک کد آیدی به آن تخصیص داده می شود و بدین ترتیب شما می توانید بدون لحظه ای معطلی پیامک های خود را ارسال کنید.

نمونه مثال های کاربران قبلی در فایل اکسل زیر تنظیم شده است و می توانید آن را دانلود و الگوی مد نظر خود را پیدا و استفاده کنید و اگر چنانچه الگوی مد نظر خود را لای آن ها پیدا نکردید، از طریق تیکت پشتیبانی به ما اعلام کنید تا اضافه گردد:

دانلود الگوهای ارسال سریع پیامک

بعد از انتخاب کد آیدی متن از طریق متد ارسال سریع پیامک، کد نویسی را انجام دهید که در مثال زیر کد آیدی ۱۰۴ با سه متغیر نوشته شده است:

$client=new
SoapClient(“http://37.130.202.188/class/sms/wsdlservice/server.php?wsdl”);
$user=””;
$pass=””;
$fromNum=”+98100009″;
$toNum=array(“9369000994″);
$pattern_code=”104”;
$input_data=array(“validation_code”=>”12588″,”login_code”=>”rewwwe14″,”tracking_code”=>”qxq3ecv”);
echo $client-
>sendPatternSms($fromNum,$toNum,$user,$pass,$pattern_code,$input_data);

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...Loading...
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دانشجوی رشته نرم افزارم :) و بسی علاقه به شعر *_* همه با یار خوش و... من به غم یار خوشم...!

دیدگاه خود را بنویسید

+ 2 = 8