سامانه پیامک مازندران

در این مطلب در مورد ارسال اس ام اس به استان مازندران و شهرستان های آن اشاره می کنیم.

در سامانه اس ام اس مازندران ، نوشتن پیام کوتاه ، مدیریت پنل پیامک ، تنظیم پیامک زماندار ، انتخاب شماره های دائمی و یا اعتباری و تعداد ارسال پیامک در اختیار شما قرار میگیرد.

بوسیله پنل پیام کوتاه استان مازندران می توانید پیام های کوتاه خود را به صورت انبوه ظرف چند دقیقه انجام دهید.

پنل پیامک استان مازندران دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک ، دریافت پیام کوتاه نیز  داشته باشند و این بدین معناست که شماره ی مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه  تنها در اختیار یک مشترک می باشد.

سامانه پیام کوتاه استان اصفهان جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران پنل اس ام اس استان اصفهان هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند.

ارسال پیامک تبلیغاتی برای استان مازندران

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس استان مازندران ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد.

از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات ، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.

از مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی در استان مازندران می توان چند مورد را نام برد :

دسترسی آسان و سریع به پیامک

هانطور که می دانید تلفن همراه از وسایل شخصی می باشد که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد به همین جهت به محض ارسال پیامک تبلیغاتی، مشترک به راحتی و سرعت می تواند پیامک را بخواند.

ماندگاری پیامک

پیام کوتاه تبلیغاتی شما ممکن است مدت زیادی در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری آن هیچ زحمتی برای مخاطب ندارد.

این نکته را در نظر بگیرید که متن پیامک تبلیغاتی شما باید بگونه ای جذاب باشد که احتمال اینکه در آینده مخاطب آن را پاک کند از بین برود.

تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

57 − = 50