سامانه پیامک تبریز

کلانشهر تبریز در شمالغرب ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی می باشد، این شهر بزرگ بزرگترین قطب اقتصادی در منطقه شمالغرب ایران و از مناطق آذری نشین می باشد.

شهر تبریز به دلیل بازدیدکننده بسیار بالا و خریداران و مشتریان زیاد و همچنین وجود فروشگاه ها و موسسات و فروشندگان بزرگ، نیازمند به تبلیغات پاسخگو  و موثر برای رسیدن به اهداف کسب و کارهای مختلف این استان می باشد.

می توان این نیاز را با خرید سامانه پیامکی برای تبریز و استفاده از امکانات آن برطرف ساخت.

پنل پیامک مکث یک سامانه اس ام اس جهت ارسال پیامک های تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی و ارسال انبوه پیامک برای تبریز می تواند راه حل مناسبی برای تبلیغات در سطح شهر  و معرفی کسب و کارهای گوناگون به مخاطبان باشد.

میتوانید با خرید سامانه پیام کوتاه تبریز و استفاده از امکانات آن می توانید پیامک انبوه به تمام نقاط شهرستان های استان تبریز  ارسال کنید و نیاز تبلیغاتی خود را برطرف سازید.

بعض از امکانات و ماژول های پنل اس ام اس تبریز را میتوان ارسال بر اساس کدپستی استان تبریز، ارسال بر اساس تفکیک سن و جنسیت استان تبریز، ارسال پیامک بر اساس محله های استان تبریز، ارسال با استفاده از دکل ایرانسل استان تبریز و  برگزاری مسابقات و…. نام رد.

همچنین در سامانه پیام کوتاه تبریز ارسال پیامک با استفاده از اپراتورهای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۰۲۱ و ۲۶۱ امکان پذیر می باشد.

همچنین می توانید از بانک شماره موبایل تبریز، بانک مشاغل استان تبریز نیز برای ارسال پیامک های تبلیغاتی و بازاریابی پیامکی خود استفاده کنید.

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل برای تبریز

ارسال پیام کوتاه به صورت هدفمند به جزئی جدا نشدنی از سامانه اس ام اس تبریز تبدیل شده است و ارسال های منطقه ای که بر اساس کد پستی و یا محدوده و یا خیابان انجام میشود نوع کاملتر و پیشرفته ای از دسته بندی شماره های مناطق مختلف می باشد.

شما می توانید با توجه به نیاز و اهداف کسب و کارتان تعداد پیامک مد نظرتان را با استفاده از ماژول ارسال از روی نقشه گوگل برای تبریز را انتخاب کنید.

ارسال پیامک تصادفی

ارسال پیامک به صورت تصادفی از کل شماره های منطقه ی انتخابی از روی نقشه گوگل برای شهر تبریز انجام میگیرد.

ارسال پیامک ترتیبی

در صورتی که قصد دارید ارسال پیامک خود را طی چند مرحله به کل شماره های بانک اطلاعاتی منطقه ی مد نظر و انتخاب شده از روی نقشه گوگل را دارید می توانید جهت جلوگیری از ارسال پیامک به شماره های ارسالی قبلی تان یعنی شماره های تکراری از این روش ارسال استفاده کنید.

تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

33 − = 25