سامانه پیامک برای شیراز

سامانه پیام کوتاه می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد از قبیل نظرسنجی، مسابقه، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس سن و جنسیت،‌ و…..

در این مقاله درباره امکانات سامانه پیامک برای شیراز صحبت می کنیم..

این موضوع را در نظر بگیرید که قصد ارسال پیامک انبوه برای شیراز را دارید، برای این کار نیاز است که شما برخی از امکانات پنل پیامک شیراز را در اختیار داشته باشید از قبیل ارسال با دفترچه تلفن،‌ارسال با کدپستی شیراز، ارسال از روی نقشه برای شهر شیراز، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای شیراز، ارسال پیامک به مشاغل شهر شیراز و…..

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت برای شیراز

یکی از امکانات سامانه اس ام اس شیراز بانک شماره موبایل بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد.

می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های شهر شیراز استفاده کنید.

این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف شهر شیراز که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص می باشد، به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر شیراز و یا شهرستان های اطراف آن می باشید و برای افرادی که دارای محدوده سنی خاصی می باشند قصد تبلیغات دارید و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود رسیده اید و هم اینکه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های تبلیغاتی خود داشته اید.

 ارسال از روی نقشه گوگل برای شیراز

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال از روی نقشه برای شیراز و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه شیراز از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید.

شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل شهر شیراز شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

ارسال اس ام اس از روی نقشه گوگل جهت تبلیغات استفاده می شود.

تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

70 + = 71