ارسال هوشمند آیدی تلگرام، اینستاگرام و شماره تماس

/, تكنیک های تبليغات پيامکی, راهكارهای پيامکی/ارسال هوشمند آیدی تلگرام، اینستاگرام و شماره تماس

ارسال هوشمند آیدی تلگرام، اینستاگرام و شماره تماس

قبل از هر چیز می خواهم یک خاطره ای از محدودیت های گوشی های موبایل قدیمی که هوشمند نبودند برایتان بگویم! اگر کسی شماره تلفن کسی را به ما پیامک می کرد یا آدرس سایتی را برایمان ارسال می کرد، مجبور بودیم آن را یادداشت کنیم یا به زور در حافظه کوتاه مدت مان نگه داریم تا دوباره با آن شماره تماس بگیریم یا به آن لینک اینترنتی سر بزنیم!

اما با ظهور گوشی های جدید و هوشمند کافیست با یک اشاره به لینک اینترنتی در صورت دسترسی به اینترنت به آن سایت یا اپلیکیشن وارد شویم و یا تنها با لمس شماره تلفن با آن تماس بگیریم.

امروز در این مقاله می خواهیم نحوه ی ارسال آیدی تلگرام و اینستاگرام و شماره تماس با پیام کوتاه را برایتان بگوییم. در ادامه با ما همراه باشید…

قراردادن لینک سایت در پیامک

قبل از اینکه بخواهم چگونگی این کار را برایتان توضیح دهم، باید به نکته ای بسیار مهم اشاره کنم. اگر کسب و کارتان دارای سایت اینترنتی نیست، پس هر چه سریعتر یک سایت برای کسب و کار خود راه اندازی کنید همانطور که بیل گیتس می گوید: اگر کسب و کارتان در بستر اینترنت نباشد، چند سال دیگر وجود نخواهد داشت.

به همین دلیل برای اینکه از مشتریان خود بخواهید که برای مشاهده محصولات و … به سایت شما سر بزنند، باید لینک سایت خود را در انتهای پیامک خود قرار دهید.

اما چگونه؟ شما کافیست که قبل از آدرس خود //:http بنویسید.

به عنوان مثال: www.max-sms.ir آدرس سایت ما می باشد و برای اینکه آن را در متن پیامک ارسال کنیم آن را به این صورت خواهیم نوشت: http://www.max-sms.ir

اگر می خواهید برای صرفه جویی در استفاده از تعداد کاراکتر و یا جلوگیری از طولانی شدن پیامک اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، به مقاله “افزایش بازدید و بهبود رتبه سایت از طریق بازاریابی پیامکی” ما سر بزنید.

 

نحوه ارسال لینک در پیامک

ارسال لینک یا آیدی کانال تلگرام و اینستاگرام با اس ام اس

سوال بسیاری از کاربران و مشکل آنها می باشد که کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرامی برای کسب و کار خود دارند و می خواهند مشتریان شان تنها با یک اشاره به کانال یا پیج آن ها سر بزنند! شما به جای قرار دادن آیدی کانال تلگرامی خود، باید لینک آن را در پیامک ارسال کنید.

به عنوان مثال: اگر آیدی کانال تلگرام شما maxsms@ باشد، برای اینکه در محتوای پیامک آن را ارسال کنید باید بدین صورت بنویسید: http://t.me/maxsms

یعنی پس از علامت “/” شما آیدی کانال خود را بدون درج علامت @ می نویسید.

ارسال شماره تلفن در متن پیامک به صورت هوشمند

برای اینکه بخواهید در پیامک خود شماره تلفنی برای تماس قرار دهید، چه تلفن ثابت چه همراه، باید قبل از نوشتن شماره تلفن ۹۸+ بنویسید.

به عنوان مثال:   خط ثابت ۹۸۲۱۲۸۴۲۴۳۵۰+    و شماره تلفن به صورت ۹۸۹۳۰۵۱۶۵۶۹۱+

 

از اینکه ما را همراهی می کنید متشکریم 🙂

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...Loading...
تبلیغات پنل پیامک مکث
خرید پنل اس ام اس فقط در عرض چند دقیقه پنل اس ام اس

درباره نویسنده:

دانشجوی رشته نرم افزارم :) و بسی علاقه به شعر *_* همه با یار خوش و... من به غم یار خوشم...!

دیدگاه خود را بنویسید

36 + = 44